KEMER'DE AKVARYUM TURU

ÜCRETLENDİRME

KİŞİ BAŞI FİYAT

160 TL

ÇOCUK (7-12)

140 TL

BEBEK (0-6)

- TL

REZERVASYON İÇİN HEMEN ARA

Antalya Aquarium; dünyanın en büyük tünel akvaryumu ve dört mevsim kar eğlencesini ayağınıza getiren Kar Dünyası’nın yanı sıra; hediyelik eşya dükkanı, kafe ve restoranları ile tüm gününüzü ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte keyifle geçirebileceğiniz, haftanın her günü sabah saat 10’ dan gece 11’ e kadar açık bir cazibe merkezi.

 

260 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan ve 15 bin metrekarelik kapalı alana inşa edilen Dev Akvaryum Antalya Aquarium, Antalya'nın en seçkin arazilerinden biri üzerinde; şehir merkezinde, denize 70 m. mesafede, Atatürk Kültür Parkı'na komşu, mükemmel bir Antalya körfez ve Kemer manzarasına sahip bir alanda kurulu.

 

Dünya nehirleri, okyanuslar, göller, Türkiye denizleri gibi 40’tan fazla tematik akvaryum tankı bulunan Dev Akvaryum’da, 5 milyon litrelik ana tank içerisinde 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliğiyle dünyanın en büyük tünel akvaryumu bulunuyor. Tematik akvaryumlar ile birlikte toplam su hacmi 7,5 milyon litreden fazla!

 

Akvaryum alanındaki seyir alanlarının tamamı, ünlü İtalyan heykeltraş Gulio De Beneditti ve ekibi tarafından yapılan çok seçkin su altı dekorasyonlarına sahip.

 

Dev Akvaryum’da sergilenen balıklar ve su altı canlıları uzmanlar gözetiminde dünyanın dört bir yanından uçaklarla ve özel araçlarla getirildi. 20 binin üzerinde balık ve su altı canlısına ev sahipliği yapan Antalya Aquarium' da, binlerce tür ve çekiç kafa, siyah yüzgeç ve mustelus gibi farklı farklı türletiyle 200' ün üzerinde köpekbalığı bulunuyor. Müren balıkları, mersin balıkları, deniz atları, aslan balıkları, at nalı yengeçleri, yılan balıkları, gitar balıkları ve vatozlar Antalya Aquarium' da bulunan binlerce türden sadece bazıları.

 

Transfer bölgelerimiz ; Beldibi , Göynük , Kemer , Kiriş , Çamyuva ve Tekirova'dır. Bütün transferlerimiz otelden otele'dir

 

 

 

Tur Programı:

 

- Misafirlerimizin otellerinden alınması

 

- Akvaryuma varış

 

- Akvaryumda  1,5- 2 saat serbest zaman

 

- Otele Dönüş

 

Tour Zamanı :

 

Gidiş :  09:40 -- Dönüş : 13:30

 

Fiyata Dahil Olanlar:

 

Otelden Alma, Otele Bırakma, Giriş üçreti, Sigorta, Rehberlik

 

Yanımda Ne Getirmeliyim ?

 

kamera, güneş gözlüğü, Kişisel ihtiyaçlar için para

 

Çocuklar İçin Ne Ödemeliyiz ?

 

0-3 yaş altı çocuklar bedava

 

Nezaman Gidebilirim ?

 

Hergün

 

Buluşma noktası

 

Güvenlik girişinde otelin giriş kapısında

TUR DETAYLARI