KEMER'DE DALIŞ TURU

ÜCRETLENDİRME

KİŞİ BAŞI FİYAT

ÇOCUK (7-12)

100 TL

50 TL

REZERVASYON İÇİN HEMEN ARA

BEBEK (0-6)

0 TL

Kemer'de Dalış Turu (1 Dalış)

Not : Kişi başı 1 dalış (14 yaş ve üstü için)- 75 tl ; dalış yapmadan yat turuna katılmak : yetişkinler - 40 tl ; 7 ila 12 yaşındaki çocuklar - 20 tl ; 0-6 yaş arası çocuklar - ücretsiz

 

Sualtı yaşamının gizemi! Tüm beceri düzeyleri için bir su altı tecrübesi..Ilık ve berrak sularda sertifikalı dalgıçlar eşliğinde dalış turlarımız, tam kaliteli ve lisanslı öğretim elemanları ile donatılmıştır.Yolda ilk kez dalış yapacak dalgıçlar tanıtım dalışları için dalış öğretmenleri tarafından bilgilendirilirler. Iki dalış yaklaşık 20 - 30 ar dakika olacaktır. Eğer bir acemi iseniz o zaman su işaretleri, ve yüzme teknikleri altında, ekipman kullanımı hakkında tam bir dalış eğitimi alabileceksiniz. Ayrıca film ve resimlerin bulunduğu DVD leri satın alabilirsiniz ve aynı zamanda bir dalış sertifikası satın alabilirsiniz. Otelden alınış ve geri bırakılma, öğle yemeği ve ekipmanlar fiyata dahildir.

 

Transfer bölgelerimiz ; Alanya, Manavgat, Side, Belek, Kundu, Antalya , Beldibi , Göynük , Kemer , Kiriş , Çamyuva ve Tekirova'dır. Bütün transferlerimiz otelden otele'dir.

 

Tur Programı :

 

- 8:30: Beldibi ve Tekirova’dan transferlerin başlaması

 

- 9:30: Kemer Yat Limanı; dalış teknesine varış ve kayıtlar

 

- 10:18: Teknenin Kiriş Akvaryum Koyu’na varışı itibarıyla Dalış Eğitmenleri tarafından konuklarımıza, kendi dillerinde, dalış esasında bilmeleri ve uygulamaları gereken dalış kuralları hakkında eğitim verilmesi. Temel eğitimin ardından en fazla 5’erli gruplar halinde dalışlara koyun en sığ yerinden başlanmasıyla birlikte birinci dalışların yapılması. Her grupta en az 1 Eğitmen ve 1 Rehber Balıkadam dalgıçlara eşlik etmektedir. Dalışlar esnasında sualtı Fotoğraf ve Video çekimleri istenmesi halinde yapılmaktadır.

 

- 10:45: Dalışların başlaması.

 

- 13:00: Öğle yemeği (3 çeşit salata, spagetti, pilav ve balık)

 

- 14:15: İkinci dalışlar için Kiriş Mağara Koyuna varış ve burada 2. dalışların yapılması

 

- 17:00: Dalışların tamamlanmasıyla Kemer Yat Limanı’na doğru hareket edilmesi Dönüş yolunda dalış yapan konuklarımıza almaya hak kazandıkları sertifikaları tören eşliğinde takdim edilir.

 

- 17:20: Kemer Yat Limanı’na varışa müteakiben veda konuşmasının yapılması

 

- 17:30: Servis araçlarına binilip Kemer Yat Limanı’ndan hareket edilmesi

 

NOT: Dalış yapmayan misafirlerimiz de tüm dalış turu süresince yüzme, şnorkel yapma güneşlenme ve böylece en güzel biçimde dinlenme olanağına sahiptirler. Yemek, tekne yakıtı, duşta kullanılan temiz su ve sigorta fiyata dahildir. Her gün iki farklı dalış yerinde 1 sabah ve 1 öğleden sonra olmak üzere 2 dalış uygulaması yapılmaktadır

 

Acemi (Beginner) Dalgıçları: Sabahki dalışımızda; acemi dalgıçlar brifing alıp eğitmenlerle beraber dalış uygulamasını tamamlıyorlar. Acemiler maximum 6m derinliğe en az 20-25 dakika süre ile dalıyorlar. Yemek molasından sonra aynı uygulama farklı bir dalış bölgesinde tekrarlanıyor.

 

Tecrübeli (Diver) Dalgıçlar: Tecrübeli dalgıçlar acemi dalgıç programında olduğu gibi 2 ayrı bölgede bir sabah birde öğleden sonra olmak şartıyla 2 kere dalış yaparlar. 4 tecrübeli dalgıca 1 eğitmen düşecek şekilde dalarlar. Maximum dalış derinliği 30mdir. Dalış derinliği ve planı dalgıçların tecrübesine göre düzenlenir. Dalış 50 bar hava ile bitecek şekilde planlanır.

 

Fiyata Dahil Olanlar:

 

Otelden Alma, Otele Bırakma, Öğlen Yemeği, Bütün Ekipmanlar

 

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 

Tüm içecekler, Video, Fotoğraf

 

Nezaman Gidebilirim?

 

Hergün

 

Tur Nekadar Sürüyor ?

 

10:00 - 17:00

 

Yanımda Ne Getirmeliyim ?

 

Mayo veya Şort, Havlu, Güneş Kremi ve Kamera

 

Buluşma noktası

 

Güvenlik girişinde otelin giriş kapısında..

TUR DETAYLARI